Czy Twój klimatyzator przetrwa lato?

klimatyzacja

Jest gorąco i robi się coraz cieplej.

Według National Oceanic and Atmospheric Administration prognozy między czerwcem a sierpniem objawiają się wysokimi temperaturami. W jaki sposób możesz zapobiec awarii AC (klimatyzacji), gdy jej potrzebujesz najbardziej?

Regularne prace konserwacyjne, takie jak wymiana filtrów powietrza i czyszczenie kanałów, zapewniają sprawne działanie systemu HVAC, potencjalnie oszczędzając energię i obniżając rachunki za chłodzenie. Jednak ekstremalne ciepło, zatkane otwory wentylacyjne lub wadliwe okablowanie może spowodować przeciążenie systemu i może spowodować awarię prądu zmiennego w najgorszym możliwym czasie.

Kompleksowa konserwacja profilaktyczna

Jesteśmy gotowi, aby sprostać wszystkim potrzebom HVAC, od konserwacji zapobiegawczej i napraw awaryjnych po nowe zalecenia systemowe i instalację.

Kompleksowa inspekcja i serwis z zakresu prewencyjnej konserwacji przez certyfikowanego przez AirPro Expert technika HVAC może uchronić Cię przed kosztowną naprawą lub dwoma. Nieprzyjemność we własnym domu to ostatnia rzecz, której potrzebujesz.

Niech jeden z naszych licencjonowanych profesjonalistów HVAC upewni się, że Twoje AC jest przygotowane na resztę lata. Regularne prace konserwacyjne, takie jak wymiana filtrów powietrza i czyszczenie kanałów, zapewniają sprawne działanie systemu HVAC, potencjalnie oszczędzając energię i obniżając rachunki za chłodzenie. Jednak ekstremalne ciepło, zatkane otwory wentylacyjne lub wadliwe okablowanie może spowodować przeciążenie systemu i może spowodować awarię prądu zmiennego w najgorszym możliwym czasie.

Nasz kompleksowy pakiet tuningowy HVAC obejmuje:

  • Kontrola poziomu i ciśnienia płynu chłodzącego
  • Kalibracja termostatu
  • Kontrola i dokręcanie instalacji elektrycznej, w tym okablowanie, styki, kondensatory i przekaźniki
  • Cewka parownika i spust kondensatu
  • Czyszczenie i kontrola skraplacza, odłączenia zewnętrznego, silnika wentylatora i łopatek
  • Smarowanie w razie potrzeby
  • Plus więcej kontroli bezpieczeństwa i wydajności

 

Zadzwoń już dziś pod numer 509-006-010

 

Umów się na spotkanie z przedstawicielem System Cold! Jesteśmy gotowi, aby sprostać wszystkim potrzebom HVAC, od konserwacji zapobiegawczej i napraw awaryjnych po nowe zalecenia systemowe i instalację.

Comments are closed.
O Nas

Nasza firma zapewnia pełne spektrum prac o dowolnym poziomie złożoności. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy działają w branży HVAC od co najmniej 6 lat. Zdobyliśmy rozległe doświadczenie przy rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych zagadnień technicznych w dziedzinie klimatyzacji.