Kontakt

Skontaktuj Się

Jeśli masz projekt lub wizję, które moglibyśmy pomóc urzeczywistnić, nie wahaj się z nami skontaktować.

Nasz zespół z dumą spotyka się z klientami osobiście, aby w pełni zrozumieć ich wizję i wymagania, które są niezbędne do stworzenia wysokiej jakości obiektu o niezbędnej funkcjonalności, zapewniając użytkownikom najwyższy komfort.

    Nasz zespół

    Aleksandra Galica

    Prokurent, dyrektor ds. finansowych
    tel. 575-991-681
    e-mail: a.galica@systemcold.pl

    Sylwia Olejarz

    Specjalista ds. administracji
    tel. 575-991-821
    e-mail: s.kochanowicz@systemcold.pl

    Tomasz Obszański

    Kierownik ds. obsługi klienta indywidualnego
    tel. 575-991-171
    e-mail: t.obszanski@systemcold.pl

    Paulina Młynarczyk

    Kierownik ds. serwisu
    tel. 575-991-321
    e-mail: p.mlynarczyk@systemcold.pl

    Katarzyna Walkosz

    Menedżer projektu
    tel. 575-991-971
    e-mail: k.walkosz@systemcold.pl

    Mariusz Torba

    Kierownik ds. realizacji zamówień
    tel. 575-991-141
    e-mail: m.torba@systemcold.pl

    Przemysław Sochnacki

    Dyrektor ds. przygotowania kontraktów
    tel. 575-991-271
    e-mail: p.sochnacki@systemcold.pl

    Anna Podalak

    Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania
    tel. 575-991-891
    e-mail: oferty@systemcold.pl

    Ewelina Krzeszowska

    Kierownik robót instalacyjnych
    tel. 575-991-571
    e-mail: e.krzeszowska@systemcold.pl

    Magdalena Dziurgot

    Kierownik robót instalacyjnych
    tel. 575-991-751
    e-mail: m.dziurgot@systemcold.pl

    Kamil Basista

    Inżynier robót instalacyjnych
    tel. 575-991-291
    e-mail: k.basista@systemcold.pl

    Grzegorz Kaliś

    Inżynier robót instalacyjnych
    tel. 575-991-801
    e-mail: g.kalis@systemcold.pl

    Patryk Myjak

    Inżynier robót instalacyjnych
    tel: 575-991-851
    e-mail: p.myjak@systemcold.pl

    Dominika Zychowicz

    Inżynier robót instalacyjnych
    tel: 575-991-351
    e-mail: d.zychowicz@systemcold.pl

    Joanna Pacułt-Stępień

    Kierownik robót instalacyjnych
    tel. 575-991-181
    e-mail: j.pacult-stepien@systemcold.pl

    Gabriel Półtorak

    Specjalista ds. Marketingu
    tel. 575-991-721
    e-mail: g.poltorak@systemcold.pl

    Obszary na których działamy

    Scroll to Top
    Tworzymy wyjątkowe obiekty​

    Sprawdź nasze Social Media: