Czy droższy filtr HVAC jest lepszy?

Oczyszczacze powietrza HVAC

Oczyszczacze powietrza w całym domu stają się coraz bardziej popularnym elementem systemów ogrzewania i chłodzenia w wielu domach. Zastanawiać się dlaczego? Sprawdź korzyści poniżej!

Mniej objawów alergii.

W przeciwieństwie do standardowych filtrów powietrza, oczyszczacze powietrza z całego domu mogą wychwytywać potencjalne alergeny do wielkości 0,3 mikrona, usuwając do 99,97 procent cząstek z przefiltrowanego powietrza.

Kompaktowy rozmiar.

Oczyszczacze powietrza w całym domu są wygodnie instalowane w systemie obsługi powietrza HVAC, eliminując brzydkie przenośne urządzenia w różnych pomieszczeniach w całym domu.

Opłacalność.

Oczyszczacze powietrza w całym domu pozwalają zaoszczędzić na kosztach zakupu zarówno filtrów oczyszczających powietrze, jak i filtrów HVAC.

Mniej hałasu.

Ponieważ oczyszczacze powietrza z całego domu eliminują hałas związany z niektórymi przenośnymi urządzeniami, są w stanie stworzyć bardziej komfortowe i zdrowsze wnętrze z niewielkim hałasem.

Niskie koszty utrzymania.

Podczas gdy standardowe filtry HVAC muszą być wymieniane co najmniej raz na 90 dni, oczyszczacze powietrza w całym domu wystarczają od 3 do 5 lat przy minimalnej konserwacji. Jednostki te można włączyć do istniejącego systemu HVAC.

Otwarcie oczu i uszu na znaki ostrzegawcze może zapobiec powstaniu scenariusza, w którym system zostanie zamknięty w środku nocy lub w przypadku firm, podczas godzin pracy w najzimniejszy dzień w roku „- powiedział Tomasz Szymański, prezes System Cold. „Prosta konserwacja w ciągu roku zapobiegnie temu problemowi i utrzyma dom lub firmę w cieple podczas mroźnej zimy.

Skontaktuj się z System Cold, aby zaplanować bezpłatną analizę korzyści płynących z filtracji powietrza w całym domu.

Zadzwoń już dziś pod numer 509-006-010

 

 

Informacje kontaktowe

Skontaktuj się z System Cold

Telefon

Email

Adres

Telefon

Zadzwoń do nas

+48 575 991 681

+48 575 991 821

Email

Napisz do nas:

biuro@systemcold.pl

Adres

Lokalizacja

os. Strusia 1a

31-807 Kraków


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and
    Terms of Service apply.