Blog

Zapowiedź współpracy GTC

Zapowiedź współpracy GTC Wraz z nadejściem Nowego Roku zaczynamy kolejną dużą współpracę. Tym razem zaufała nam firma GTC KORONA SA, z którą w listopadzie 2021 roku podpisaliśmy siedmiomiesięczny kontrakt na wykonanie robót instalacyjnych oraz ogólnobudowlanych.  W skład naszych prac wchodzą: Wymiany central wentylacyjnych, w tym podłączeń instalacji HVAC, instalacje SAP powiązane z pracą urządzeń, czyszczenie … Continued

Nasze Realizacje na mapie

Poniżej prezentujemy mapę z naniesionymi lokalizacjami, w które udało nam się zakończyć lub jesteśmy w trakcie ich realizacji.

Przygotowanie domu przed wakacjami

Gotowy na wakacje? Twój dom też powinien być! Staranne planowanie może nie tylko pomóc chronić Twój dom i dobytek podczas podróży, ale także zapewnić rodzinie oszczędność energii, którą można wydać na pamiątki i dodatkowe atrakcje!

Czy droższy filtr HVAC jest lepszy?

Oczyszczacze powietrza HVAC Oczyszczacze powietrza w całym domu stają się coraz bardziej popularnym elementem systemów ogrzewania i chłodzenia w wielu domach. Zastanawiać się dlaczego? Sprawdź korzyści poniżej

Czy Twój klimatyzator przetrwa lato?

Jest gorąco i robi się coraz cieplej. Według National Oceanic and Atmospheric Administration prognozy między czerwcem a sierpniem objawiają się wysokimi temperaturami. W jaki sposób możesz zapobiec awarii AC (klimatyzacji)

Informacje kontaktowe

Skontaktuj się z System Cold

Telefon

Email

Adres

Telefon

Zadzwoń do nas

+48 575 991 681

+48 575 991 821

Email

Napisz do nas:

biuro@systemcold.pl

Adres

Lokalizacja

os. Strusia 1a

31-807 Kraków


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and
    Terms of Service apply.